Už nemusíš zaostrovať na notebook, sústreď sa len na konzolu! Numark NV má zabudované plnofarebné LCD displeje, ktoré zobrazujú v reálnom čase 1:1 Serato DJ soft, ktorý je súčasťou konzoly. Numark ide stále ďalej a opäť rúca hranice DJingu!
 
NS7 II NUMARK ZNOVA RÚCA HRANICE DJ PRODUKCIE! Vďaka zapracovaniu exkluzívnej technológie od spoločnosti Akai Professional teraz NS7 II ponúka DJom najcitlivejšie ovládanie všetkých čias, kde je doslova každučký centimeter povrchu pokrytý špičkovými ovládačmi citlivými na dotyk
 
Stiahni si viac ako 380 samplov do svojho Mixtracku ZADARMO. Platí pre všetky nové modely rady Mixtrack: Mixtrack II, Mixtrack Pro II, Mixtrack Quad a Mixtrack Edge.
 
Numark predstavuje prvý bezdrôtový DJ ovládač do ruky! Orbit ponúka DJom bezdrôtové ovládanie, ktoré nemá obdoby. K dispozícii je 16 podsvetlených padov, veľký hliníkový otočný ovládač, vstavaný 2-osí akcelerometer, sponu pre pripnutie za opasok a možnosť použitia až 8 hodín v kuse na jedno nabitie.
 
Mixtrack Pro II bol predstavený na NAMM 2013 a okamžite putuje do obchodov! Popredný svetový výrobca DJ techniky Numark predstavuje Mixtrack Pro II – vylepšenú a aktualizovanú verziu Mixtrack Pro, ktorý bol nejpredávanejším DJským ovládačom na svete!
 
iDJ Live II ponúka viac možností behom mixu a zcela nový design. Popredný svetový výrobca DJ techniky Numark predstavuje iDJ Live II – nový, mobilný DJský ovládač, ktorý umožňuje kontrolu širokej palety počítačových a mobilných DJských platforiem.
 
Slúchadlá Electrowave sú vysoko kvalitné izolované slúchadlá určené pre DJa skonštruované tak, aby vás dostali do vášho mixu a udržali v ňom.
 
NOVINKA iDJ Pro: Mixujte seriózne na iPade. iDJ Pro od Numarku je profesionálny DJský ovládač, ktorý rozšíri dotykové ovládanie vášho iPadu a vytvorí dokonale integrované riešenie s DJskou aplikáciou pre iPad od Algoriddim.
 
NOVINKA 4TRAK Štyri decky softwarových ovládačov, štvor-kanálový mix a kompletná kontrola nad všetkými efektami: Zoznámte sa s 4TRAK, kompletným ovládačom pre Traktor DJ software.
 
DJ software pre iPad